Zajmujemy się odrestaurowywaniem negatywów, nawet tych bardzo nadgryzionych zębem czasu, zarówno kolorowych, jak i czarno-białych. Ponadto zajmujemy się   przegrywaniem starych filmów VHS.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego fotolaboratorium.


Odbitki fotograficzne. Formaty: od 9x13cm do 30x40cm.
Skanujemy slajdy , filmy, zdjęcia. Dodatkowo wykonujemy korektę kolorystyczną, obróbkę cyfrową, a także retusz zniszczonej fotografii.
Przygotowanie techniczne zdjęć: przestrzeń barwna sRGB, 8bit, 300 dpi, format jpg. Formaty odbitek fotograficznych:


Wydruki wielkoformatowe. Maksymalna szerokość powierzchni druku to 100 cm, długość bez ograniczeń. Wydruki wielkoformatowe drukujemy na papierach błyszczących, satynowych, perłowych.


Foto obrazy na płótnie. Drukujemy z plików graficznych w formacie tiff, jpg, psd. Oferujemy foto obrazy w rozmiarach od 20cm do 160cm. Wydrukowany na płótnie canvas obraz jest naciągany na drewniane krosno malarskie. Cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie
co zapewnia bardzo trwały i solidny produkt. Wszystkie wydruki zabezpieczamy powłoką werniks ( połysk lub mat ), która zabezpiecza obraz na wypadek działania promieni UV.


Adres: Laboratorium fotograficzne Foto Grójecka Studio
Warszawa – Ochota ul. Grójecka 128 lokal 28 (
lokal nad cukiernią Jotka )
Kontakt: telefon 508 11 12 12kontakt@fotogrojecka.pl