Fotoobrazy na płótnie w Foto Grójecka Studio 

Dowiedz się jak powstają fotoobrazy na płótnie, z jakich materiałów korzystamy i dlaczego warto zainwestować w ten niezwykły element wystroju domu czy biura!

Obrazy na płótnie – Canvas Poliester

Fotoobrazy to wydruki na płótnie, które zmienią wybrane przez Ciebie zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki. Oferujemy fotoobrazy na dwóch rodzajach podłoża – jedno to canvas poliester odznaczający się gramaturą 260g/m2. Ten rodzaj powierzchni cechuje nieskazitelna biel oraz dobra elastyczność, przywodzące na myśl oryginalne płótno malarskie. Do jego największych zalet należy wytrzymałość oraz wysoka chłonność materiału pigmentowego, co sprawia, że fotoobrazy drukowane na tym płótnie odznaczają się długowiecznością i niską podatnością na uszkodzenia.

Fotoobrazy – Canvas Bawełna

Fotoobrazy tworzone przez nasze studio fotograficzne w Warszawie powstają także przy wykorzystaniu płótna canvas bawełna, odznaczającego się gramaturą 360g/m2, stanowiące idealne odwzorowanie prawdziwego płótna malarskiego. Solidna gramatura i bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe sprawiają, że canvas bawełna często wykorzystuje się do profesjonalnych wydruków z przeznaczeniem wykorzystania komercyjnego.

Powstawanie fotoobrazu to długi proces, ściśle warunkowany wielkością wydruku. Odpowiada za to niezwykle wysoka rozdzielczość druku, wynosząca 1440dpi. Maksymalna szerokość wydruku wynosi 100 cm, co sprawia że jesteśmy w stanie wykonać wydruk nawet bardzo dużych fotoobrazów. Jesteśmy otwarci zarówno na indywidualne, jak i na duże zamówienia.

Przygotowanie i oprawa fotoobrazów

Dysponujemy najwyższej jakości parkiem maszynowym, a w druku stosujemy atrament pigmentowy, pozwalający na idealne odwzorowanie kolorów oraz wierną głębię, która zachwyci każdego zwolennika pięknych, starannie wykonanych wydruków na płótnie.

Nasze fotoobrazy oprawiamy w ramy z suchego drewna najwyższej jakości, odznaczające się stabilnością, wynikającą z solidnej konstrukcji oraz starannie dobranych materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi fotoobrazami na płótnie oraz innymi usługami oferowanymi przez zakład fotograficzny Foto Grójecka Studio .


Adres: Foto Obrazy Foto Grójecka Studio
Warszawa – Ochota ul. Grójecka 128 lokal 28 ( lokal nad cukiernią Jotka )
Kontakt: telefon 508 111 212kontakt@fotogrojecka.pl