zdjecia_do_dokumentow_fotogrojecka       sesje_biznesowe_fotogrojecka      fotolaboratorium_fotogrojecka

retusz_zdjec_fotogrojecka       zdjecia_na_porcelanie_fotogrojecka       przegrywanie_kaset_video_fotogrojecka

Usługi fotograficzne Foto Grójecka Studio 

Witamy na stronie Foto Grójecka Studio. Od 2014 roku nasze studio świadczy profesjonalne usługi fotograficzne w Warszawie i okolicach. Nasza działalność bazuje na ciągłym rozwoju, właśnie dlatego oferujemy Państwu profesjonalne usługi fotograficzne o coraz większym rozmachu, dopasowując się tym samym do rosnących wymogów rynku oraz indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów.

Zdjęcia dowodowe, biznesowe i wiele innych

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjne usługi, takie jak zdjęcia do dokumentów (czyli zdjęcia dowodowe, paszportowe oraz wiele innych), jak również profesjonalny retusz starych zdjęć czy wymagające sesje biznesowe. W specjalistycznym fotolaboratorium umożliwiamy wywołanie oraz możliwie jak najlepsze odrestaurowanie negatywów ( nawet bardzo starych), zarówno kolorowych, jak i czarno-białych.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą Foto Grójecka Studio!


Fotogrójecka.pl > zdjęcia do dokumentów > sesje biznesowe > fotografia wnętrz > fotografia ślubna > fotolaboratorium > retusz zdjęć > przegrywanie kaset video > zdjęcia na porcelanie > inspekcje budowlane > zdjęcia i filmy z drona > wydruki wielkoformatowe > zdjęcia na płótnie > retusz zdjęć > projektowanie graficzne > oklejanie witryn sklepowych > reklama.


Adres: Usługi Foto Grójecka Studio
Warszawa – Ochota ul. Grójecka 128 lokal 28 ( lokal nad cukiernią Jotka )
Kontakt: telefon 508 11 12 12 ✉️ kontakt@fotogrojecka.pl