Filmowanie dronem oraz zdjęcia z powietrza to nowa usługa w naszej ofercie usług fotograficznych. Niesamowite inspekcje z powietrza pozwalają na zupełnie inne, bogatsze możliwości wykorzystania przestrzeni oraz oryginalne, niesamowite ujęcia.

Profesjonalny dron otwiera możliwości oraz rozwiązania, które świetnie sprawdzą się jako materiały do wykorzystania w celach komercyjnych, jako niesamowite materiały promocyjne oraz jedyna w swoim rodzaju wizytówka fotografowanej bądź filmowanej przestrzeni.

Filmowanie dronem – materiały reklamowe 
Eventy firmowe, koncerty, festyny czy pikniki to wspaniała okazja na stworzenie wspaniałych ujęć z powietrza z wykorzystaniem technologii, jakie dają drony. Teraz ukazanie okazałego terenu imprezy nie wymaga olbrzymich nakładów finansowych – wystarczy że skontaktujesz się z Foto Grójecka Studio, a my zajmiemy się resztą!

Filmowanie z powietrza – śluby i inne uroczystości 
Zastanawiasz się nad sposobem uwiecznienia dnia ślubu? Szukasz czegoś wyjątkowego? Filmowanie dronem uroczystości takich jak wesela stwarza zupełnie nowe możliwości, o wiele bogatsze i pozwalające na pełne wykorzystanie przestrzeni, w której odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu.

Dokumentacje z użyciem drona 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inspekcji z powietrza, które umożliwia filmowanie dronem. 

Dysponujemy dronem DJI Phantom 4 Pro, którego maksymalna jakość rejestrowanego obrazu to 4K 60 fps.


Adres: Zdjęcia i filmy z powietrza Foto Grójecka Studio
Warszawa – Ochota ul. Grójecka 128 lokal 28 ( lokal nad cukiernią Jotka )
Kontakt: telefon 508 111 212kontakt@fotogrojecka.pl